2030'dan Geldiğini Söyleyen Noah'ın Kehanetleri Gerçekleşiyor!

Son dönemlerde gelecekten geldiğini iddaa eden insanların sayısının artığını görmekteyiz . Bunlardan biriside 2030 yılından geldiğini iddaa eden noah isimli genç bir adam.
Noah,gelecekten bizim zamanımıza yanlışlıkla geldiğini, aslında kendisinin bir asker olduğunu ve kendisine verilen görevleri yapmak için önce 2002 ardından 2011 e sıçrama yaptığı sırada yanlışlıkla bizim zamanımıza geldiğini anlatıyor.
2030 yılında zaman makinesinin çokta keşfedilmiş olduğunu ancak bunun tüm dünyadan gizlendiğini söyleyen noah, beni geçmişe gönderenler beni zaman içinde kaybettikleri ve bulmaya çalışıyor olabileceklerini ifade ediyor.

   Kendisinin bilinmemesi gerektiğini ve onu bulmaları halinde büyük problem yaşayacağını anlatan noah belki de çektiği videolar yüzünden bulunabileceğini ve başının belaya girebileceğinide ifade ediyor.

   Bir zaman yolcusu olduğunu iddaa etmesi ve gelecekle ilgili kehanette bulunması sebebiyle yalan makinesine bağlanan noah, sorulan soruların hepsine doğru cevap verdi.

  50 yaşında olduğunu söyleyen noah gelecekte geliştirilen bir ilacı kullanarak 25 yaşına geri döndüğü, elinde bir mikro çip olduğunu söylemesi ardında röntgeni çekildi ve gerçek sol elinin işaret ve baş parmağı arasında bir mikro çipin olduğu görüldü. Bu çipin kendisini bulabilmeleri için yetkiler tarafından koyulduğunu söyleyen noah'ın bir kehaneti de gerçekleşti.

  Görme engellilerin tedavi edilerek görebileceğinden bahsettikten sonra 2019 yılında gerçekten bu konuyla alakalı bilim adamalarının bir çalışması olduğu ve görme engellilerinin bazı türlerinin tedavisinin mümkün olduğu açıklanmıştı.

En Kaliteli Yeni içerikler İçin abone ol!

Yorumunu Yaz

0 tane yorum var!