Dergideki üstsüz kapak resmine öfkelendi

Victoria’s Secret modeli Sara Sampaio,kendisine çıplak poz vermesi konusunda baskı yapıldığını ifade etti.

ünlü model,Fransa'nın lui dergisinin bu haftaki kapağına koyduğu üstsüz fotoğrafının kendisinden izinsiz kullandıklarını ifade ederek kızgınlığını belirtti.

Güzel model,kendisinin ve ajansının çıplaklık olmayacağı konusunda  lui dergisiyle görüşülerek kapak çekimi gerçekleşmiş ancak sonuçlarının anlaşmaya göre olmadığını ifade etti.

Ünlü model Sara Sampario, instagram hesabından çıplaklık konusunda Fransız dergisiyle lui yaşadığı problemi çıplak poz vermesi için kendisine baskı kurulduğunu "neden çıplak poz vermek istemediğini" sorduklarını ve bundan rahatsızlık duyduğunu ifade etti.

Modellerin bedenleri ve verdikleri görüntüler konusunda hak sahibi olduğunu ve çekimlerde mümkün olduğunca dikkat etmesine rağmen görüntülerin bir kısmında göğüslerinin kameralara yansıdığını ifade etti.

Çekimler sonrası fotoğrafları incelerken açılmış olan gögüs görüntümün yayınlamasını istemediği ve derginin de bunu kabul etmesine rağman  dergilerinde kapak fotoğrafı yaptıklarını ifade etti.

Daha önce çıplak poz verdiğini, gerektiğinde de gene verebileceğini söyleyen portekizli model, çıplak poz verme konusunda gördüğü baskıdan rahatsız olduğunu , bunları söyleyince de kendisine "kaprisli ve zor " olmakla suçladıklarını ifade etti.

En Kaliteli Yeni içerikler İçin abone ol!

Yorumunu Yaz

0 tane yorum var!