Didem Soydan kimdir? Nerelidir? kaç yaşında? sevgisi kim

Kariyeri boyunca basamakları hızla çıkanda manken ve oyuncu Didem soydan Kimdir? kaç yaşındadır? Nerelidir? Sevgilisi kimdir?

Didem soydan,1984 senesinde istanbul'da dünyaya gözlerini açmıştır. Annesi Bulgaristan,babası Arnavutluk göçmeni olan güzel model küçük yaşlarda iken yazları Arnavutluk'ta yaşamını sürdürmüştür. Boyu 1.76'dır.Güzel model,Koç burcu olduğunu ve burcunun bütün özelliklerini taşınıdı ifade etmiştir.
***
Didem Soyadan üniversite yıllarında ailesi yardım olsun diye Diesel'in mağazarında birinde çalışmaktayken,o dönemin ünlü modacılarından Ümit ünal gelir. Mağazada alışveriş yapan Ümit ünal,Didem soydan'ı farketmiştir ancak mağazadan çıkıp gittikten tam 2 saat sonra kendi çalışanlarından birini güzel mankenle konuşmak için gönderir. Ve ona ;
1 ay sonra yapılacak olan "La Russie" defilesine çıkması için teklifte bulunur.

2004 senesinde daha 20 yaşındayken bu defileye çıkan güzel manken onu izleyen bir çok ünlü fotoğrafcı ve modacı tarafından beğenilmiştir. Modellik kariyerin birçok ünlü modacı ile çalışma fırsatını bulun Soydan, istanbul, Fashion week moda haftalarında gösterdiği performansla bir çok ünlü tasarımcı tarafından tam not almış, Bir çok defile baş manken olarak defileye çıkmıştır. Didem Soydan,kariyeri boyunca modelliğin yanı sıra oyunculukta yapmış olup Atv kanalında yayınlan Uçurum ve Star tv'de yayınlanan Aramızda kalsın adlı diziler rol almıştır.
***
Karanlıkta çok korktuğunu ifade etmiş olan güzel oyuncu manken Didem soydan,  Şarkıcı Can bonomo ile aşk yaşadığı bilinmektedir. Güzel oyuncu,aralık 2013 senesinde Turkcell'in davetiyle Golden globe (Altın küre) ödül törenine katılmıştır.
 

İlklerede imza atan güzel oyuncu daha önce türk mankenleri yer alamadığı Calzedonia summer show'da podyuma çıkarak hem uluslararası bir defilede ilk kez yer almış hem de bu defilede podyuma çıkan ilk türk manken olarak başarı elde etmiştir.

En Kaliteli Yeni içerikler İçin abone ol!

Yorumunu Yaz

0 tane yorum var!