İmam dayısı tarafından tecavüze uğradı.

31 Temmuzda Cumhuriyet Başsavcılığı'na giderek dayısından şikayetsi olan kadın: 2016 yılında imam olan dayısı A.İ tarafından tecavüze uğradığını ve hamile kaldığını çocuğunu 9 mayıs 2017 de özel bir hastanede doğurduğunu ifade eden kadın dayısından şikayetci oldu.

Erzurum'da bir genç kadın, geçen 31 Temmuz'da Cumhuriyet Başsavcılığı'na giderek imam dayısı A.İ.'nin kendisine 2016 yılında tecavüz ettiğini belirterek şikayetçi oldu. Dayısının tecavüzü ile hamile kaldığını anlatan kimliği açıklanmayan kadın, tehditler nedeniyle bunu kimseye anlatamadığını söyledi. 9 Mayıs 2017'de başka bir şehirde özel bir hastanede doğum yaptığını belirten kadın şikayet dilekçesinde şunları anlattı:

"Dayım ile anneannemin yaşadığı köye gittik. Akşam saatlerinde köyde hasta olan birini ziyaret için anneannem, annem, dayım, yengem ve 3 çocuğu evden ayrıldı. Ben tek kaldım. Yarım saat sonra dayım eve geldi. Televizyon izlerken odaya gelen dayım battaniyeyi yüzüme kapatarak tecavüz etti. 'Bu yaşadıklarını kimseye anlatmayacaksın. Anlatırsan seni öldürürüm, yaşatmam. Zaten kimse sana inanmaz ben imam olduğum için herkes bana inanacaktır. En sonunda sen suçlu çıkarsın' deyip çıktı. O an korktuğum için kimseye birşey diyemedim. Malazgirt'ten sürekli Erzurum'a gelip benimle yalnız kaldığında şikayet etmemen konusunda tehditlerine devam etti. Hareketlerim ve duygusal durumum nedeniyle ailem sebebini sormaya başladı. Dayanamayıp anneme ve ablama anlattım. Hastaneye gittik ve 6 aylık hamile olduğumu öğrendim. Yasal süreyi geçirdiğimiz için kürtaj olamadım. Mayıs ayında doğum yaptım ve bebeği Sevgi Evleri Çocuk Yurdu\'na bıraktım. Öz dayımdan şikayetçiyim ve en ağır şekilde cezalandırılmasını istiyorum."

iMAM DAYI YÜZDE 99.99 BİYOLOJİK BABA ÇIKTI


Yeğeninin kendisini şikayet ettiğini öğrenen tecavüzcü imam ilçe müftülüğüne giderek istafa etti. Bir süre sonra ortadan kaybolan tecavüzcü dayının bulunması için ilçe amirinden bilgi alan polis, ilçeyi terk ederken "Erzurum'a gidip herkesi öldüreceğim " dediği iddaa edilen A.İ Elazığ'da yakalanarak Erzurum'a getirildi.Biyoloji İhtisas Dairesi Başkanlığında tecavüzcü dayıdan alınan kan örnekleri ile evlatlık verilen bebekten alınan kan örneklerinin DNA testi yapıldı ve Bebeğin yüzde 99.99 tecavüzcü dayının oğlu olduğu tespit edildi.

"TECAVÜZE UĞRAYAN BENİM"


Ablasının kendisini şikayet ettiğini öğrendikten sonra kurumunun zarar görmemesi için istifa ettiğini, olan biten şeyler utanç verici olduğundan kimseyle görüşmek istemediğinden telefonunu da kapattığını söyleyen tecavüzcü dayı, asıl kendisinin tecavüze uğradığını yeğeni ile aralarında gönül ilişkileri olduğunu söyleyerek şunlarıda ekledi :

"Anneme ait köye tek başıma gittim. Eşim yanımda değildi. Akşam saatlerinde uyumak için odalardan birine gittim. Uyurken kendisi odama girmiş. Ben farkında olmadan pantolonumu sıyırarak rızam dışında cinsel ilişkiye girmiş. Uykulu olduğum için olayın nasıl gerçekleştiğini hatırlamıyorum. Amacım, kaçmak değildi. Çok kızgın olduğumdan kimseyle görüşmemek içim telefonumu kapattım. Suçlamaları hiçbir şekilde kabul etmiyorum. Kendisi kaldığım odaya gelerek rızam dışında benimle cinsel ilişkiye girmiştir. Asıl ben ondan şikayetçiyim."

En Kaliteli Yeni içerikler İçin abone ol!

Yorumunu Yaz

0 tane yorum var!