internette tanıştığı kadına tecavüz etti.

İnternette tanıştığı 57 yaşındaki kadına tecavüz ettikten sonra bir miktar parasını alan genç adam tutuklandı.

İnternette tanıştığı 22 yaşındaki E.T ile sohbet ederek arkadaş olan bir çocuk annesi 57 yaşındaki Z.Ş uzun süre internetten görüştüler.

TECAVÜZE UĞRADI

Bursa'da yaşayan E.T,izmir\'de yaşayan Z.Ş evinin kapısına kadar geldi. Z.Ş kapıyı açmak istemese bile zor içeriye girerek kadına tecavüz etti. 2 bilezik ve 2000 tl'yi alıp gitti.

ŞANTAJA UĞRADI

İnternette tanıştığı kadına tecavüz eden genç, Z.Ş'ye olanları kocasına ya da polise anlatması durumunda daha önce sohbetleri esnasında yaptıkları görüntülü konuşmada kadının uygunsuz olan görüntülerini kocasına izletmekle tehdit etti.

POLİS OLANLARI ORTAYA ÇIKARDI

Z.Ş ve kocası eve gelince ortalığın dağınık olduğunu hırsız girdiğini polise ihbar etti. Olay yerinde inceleme yapan polis hırsızlık şüphesine rastlamayınca işin aslı ortaya çıktı.

E.T YAKALANDI

Polis Z.Ş' konuşturunca; İnternette tanıştığı genç adamla sohbet ettiklerini evine gelerek kendisine tecavüz ettiğini 2 bilerzik ve 2000 tl parasını aldığını ve haberi olmadan çekilen görüntüsüyle kendisine şantaj yaptığını anlattı. Polis E.T'yi Bursa\'nın Basmane semtinde yakaladı. Sorgusunun ardından kendisine yöneltilen suçlamaları kabul etmeyen genç "cinsel saldırı ve santaj \" suçlarından tutuklandı.

En Kaliteli Yeni içerikler İçin abone ol!

Yorumunu Yaz

0 tane yorum var!