Kate upton kimdir?

          Bir dönem bizim tv ve sosyal medyalarımızda da popüler olan,eski popülerliği olmasa da dünyanın gözde model ve aktrislerinden olan Kate Upton Kimdir? Nerelidir? Kate upton\'un vucud ölçüleri nedir? Kaç yaşındadır?


          Asıl adı Katherina Upton olan güzel yıldız 10 Haziran 1992 senesinde Amerika'nın Michigan eyaletinde dünyaya gözlerini açmıştır. Fiziki özellikleri sırasıyla: Vucud ölçüleri 83.5-62-91, ayakkabı numarası 38, ve 63 kilodur. Babasının adı Jeff Uptondur ve bir lisede spor direktörü olarak çalışmaktadır. Annesinin adı Shelley'dir ve bir dönemin Teksas bölge tenis şampiyonudur.


          Kate Upton,adını takma ad olarak kullanan güzel yıldız; ilk modellik deneyimine 15 yaşındayken başlamıştır. Bu yaşına kadar doğduğu yerde hayatını süredüren güzel model, At biniciliği konusundaki merakı sayesinde 4 kez dünya at biniciliği şampiyonluğuna ulaşmıştı.

          Holy Trinity Episcopal Academy\'de ilk eğitimini alan Kate Upton, Üniversite eğitimini Indiana University'de sürdürmektedir.


           Modellik kariyerine 15 yaşındayken başlayan güzel oyuncu, 2008 yılında modellik konusunda ilerlemek için New york'a taşındı.Aynı sene miami'de düzenlenen Elit model management yarışmasında dikkatleri üzerine çekmeyi başararak New york'un ünlü IMG model ajansı ile anlaşma yaptı. Dooney&Bourke isminde çanta firmasını yüzü oldu.

            Sports Illustrated Swimsuit Issue 2010-2011 yılının kapağına çıkarak "yılın çaylağı" seçildi .Victoria secret ve Beach Bunny gibi önemli firmalar içinde modellik yapmayı sürdüren Kate upton.  Esquire dergisinin haziran 2011 sayısında “Yazın Kadını” seçildi.

            Filmlerde ve dizlerd de rol alan seksi yıldızı filmler ise; 2011 Tower heist, 2011 Tosh.0 ,2012 Saturday Night live, 2012 Late show with davir letterman, 2012 Sports Illustrated the makig of Swimsuit,2012 The Three Stooges,2014 The other woman

En Kaliteli Yeni içerikler İçin abone ol!

Yorumunu Yaz

0 tane yorum var!