Ramo Dizisi Oyuncuları Karakterleri ve Kadrosu

Başrollerini Murat Yıldırım, Esra Bilgiç, Görkem Sevindik ve Cemre BAYSEL’in üstleneceği BKM Film’in Ramo dizisi ekim ayında Show Tv ekranlarında izleyicisi karşısına çıkması beklenirken sebebini bilmediğimiz bir nedenden dolayı ilk bölümün tekrar çekilme kararı alınmış,bu da ekrana gelme tarihinin değişmesine neden olmuştur.

20 Eylül'de çekimlerine başlanan dizinin yapımcılığını BKM film üstlenirken yönetmenliğini Mustafa Şevki Doğan yapacak . Dizi konusunu ise Yılmaz Şahin kaleme alıyor.

Oyuncu karakterlerine geçmeden önce dizinin konusundan bahsetmek gerekirse : iki aile arasındaki bitmek bilmeyen sürtüşmeden dolayı çıkan mücadeleler arasında yeşerecek olan bir aşk hikayesi anlatılacak.Bu aşk Ramo karekterini canlandıracak olan murat yıldırım ve sibel karakterini canlandıracak olan Esra Bilgiç arasında yaşanacak. Adana'da çekimleri yapalacak olan dizi bir mafya dizisi olacak.


Dizi karakterlerine gelecek olursak

Ramo (Murat Yıldırım)

Ramo karakteri ilerleyen yaşına rağmen evlenmemiştir. çünkü düşman ailelerinin kızı sibel'e vurgundur.Ramo tam bir çukurova'lı tam bir kro olmasına rağmen tertemiz bir kalbe sahiptir.


Sibel (Esra bilgiç)

Avukat olan sibel tam bir adalet savaşcısı gibidir ve o da Ramo'ya deliler gibi aşıktır.Sacide Taşener (Sabahat)
Ramo dizisinde Sabahat karakteri Ramazan’ın annesidir. Gözü pek korkusuz ve çocukları için vefakar bir annedir.

Görkem Sevindik (Boz)

Boz Ramo yani Ramazan’ın can dostu ve yakın arkadaşıdır.


Cemre BAYSEL (Fatoş)

Fatoş Ramo’nun güzeller güzeli kız kardeşidir.


Burcu Cavrar (Cavidan)

Ramazan’a aşık güzel bir kızdır Cavidan ama hiç bir zaman hayallerine kavuşamayacaktır.

Şimdi gelelim dizinin ilk bölümünün ne zaman yayınlacağına: Ramo dizisi bir aksilik daha olmassa 3 Aralık 2019 Salı günü yayında olması bekleniyor.

En Kaliteli Yeni içerikler İçin abone ol!

Yorumunu Yaz

0 tane yorum var!