Seren Serengil ile tartışması gündem olan Sacit Aslan kimdir?

Sacit Aslan, 1953 senesinde İstanbul'da dünyaya gözlerini açmıştır. Babası ünlü gazinocu Fahrettin Aslan, annesi ise Zülfiye Necla Girayer’dır. Anne ve babası o, 7 yaşındayken yani1 962 yılında boşanmışlardır. Sacit Aslan'ın üvey olmak üzere 3 kardeşi vardır.Bunlar anne ve babasından olma 1959 doğumlu Selçuk,biri Annesi Necla Hanım’ın ilk eşinden olan Atilla ve babasının son evliliğinde olan 1980 doğumlu Mehmet Aslan'dır.

Sacit Aslan, babası 2005 senesinde ölmeden önce 1.5 sene evveline kadar küs kalmışlardı. Babasının ölümünden sonra da, babasının kendisine zorla mirastan feragat sözleşmesi imzalattığını iy için babasının son eşi Zeynep Arzu Aslan ve oğlu Mehmet Aslan‘a dava açmıştı. 2011 yılında da zihinsel engelli abisine miras kalan başta Caddebostan Migros’un 1/8’i olmak üzere pek çok taşınmazın kira geliri için kanser tedavisi gören 80 yaşındaki öz annesine dava açmıştı.

Sacit Aslan’ın 1977 senesinde dünya evine girdi ardından 1991 senesinde ilk eşinden ayrıldı. 14 senelik evliliğinden Zeynep isminde kızı vardır. Sacit Aslan, ikinci evliliğini 1991 senesinde Yasemin Kutsi yaptı. Sacit Aslan, 2013 senesinde kısa bir süre gazeteci Pelin Çini ile beraber tv8'de yayınlanan hafta için her sabah "Aramızda Kalsın" magazin programını sundu. Daha sonra istifa ederek kanaldan ayrıldı.

En Kaliteli Yeni içerikler İçin abone ol!

Yorumunu Yaz

0 tane yorum var!