Müge Boz kimdir? Nerelidir? kaç yaşındadır?

Müge Boz,13 Nisan 1984 istanbul doğumludur. Annesi Yugoslavya göçmeni, babası ise Egeli olduğu bilinen bir çiftin iki cocuklarından ilkidir.Babasının işi dolayısıyla izmir'e taşınana kadar çocukluğu istanbul'da sürdürmüştür.

lise eğitimi İzmir Atatürk Lisesi üniversite eğitimini ise;Anadolu Üniversitesi'nde Sinema TV ve Halkla İlişkiler bölümünde aldı. Norveç'te Hogskulen Volda adlı okulun bursunu kazanmasıyla birlikte 'strategic design', 'digital photography' eğitimleri aldı. 11 yıl gibi uzun bir dönem bale eğitmi alan güzel yıldızı, 4 yıl boyuncada piyano eğitimi aldı.Güzel oyuncu yüzme,paten,voleybol,motorsiklet,tenis gibi spor dalları ile yakından ilgilendi.Düzenli olarak yoga yaptığı bilenen Müge Boz, "Şüphe" isimli dizide meltem karakterini "Karakol" isimli dizide de Ada karakterlerine hayat verdiğinde takvimler 2011 senesini gösteriyordu.

Bir çok markanın reklam ve tanıtım yüzü olan Güzel oyuncu ve maken olan Müge Boz, 2009 senesinde Türkcell 3G reklamında,2010 senesinde Arçelik Autologic çamaşır Makinesi,Maksimum kart ve Nescafe'nin üçü bir arada reklamlarında rol almıştır.

En Kaliteli Yeni içerikler İçin abone ol!

Yorumunu Yaz

0 tane yorum var!