yol ortasında tecavüz

        Çanakkale'de telefonla konuşmak için yol kenarında duran kadın aracından etmek isterken yakalanan zanlı tutuklandı. Aynı kişinin evlilik hazırlığı yapan kadının aracına "Sen benimsin, seni kimselere yar etmeyeceğim. seni düğünden alacağım" yazılı not bıraktığı öğrenildi.

       İddaaya göre; Çanakkale'nin Ezine ilçesine bağlı uluköy'den geçerken telefonu çalan araç sürücüsü kadın telefonla konuşmak için aracını durdurdu ve telefonla konuştuğu sırada ismi açıklanmayan biri tarafında arabasından indirildi ve tecavüz edilmeye çalışıldı. Talihsiz kadın yoldan geçen vatandaşlar tarafından kurtarılırken tecavüze yeltenen şahıs olay yerinden uzaklaştı.

        Başına gelen olaydan sonra jandarmaya başvuran kadın ve tanıkların ifadeleri doğrultusunda isminin E.T olduğu öğrenilen şahısı yakalamak için özel ekip kuruldu. Daha evvel de aynı suçlardan dolayı 9 yıl ceza evinde yattığı öğrenilen E.T Körüktaşı mahallesinde saklanmaya çalışırken yakalandı. Saldırgan E.T Nöbetçi mahkemece tutuklanarak ceza evine gönderildi.

En Kaliteli Yeni içerikler İçin abone ol!

Yorumunu Yaz

0 tane yorum var!